Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor międzynarodowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 24.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    McareLogistic to nowoczesna, stabilna firma, której celem jest świadczenie usług transportowych na terenie Unii Europejskiej przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ludzi na stanowisko:

    Osobie, która zajmie powyższe stanowisko oferujemy:

    • Atrakcyjne zarobki – od 40 do 50% wypracowanego zysku
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
    • Dostęp do giełd transportowych
    • Przyjazną atmosferę w pracy, w dobrze zgranym zespole
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Główne Zadania, opis stanowiska:

    • Sprzedaż ładunków
    • Monitoring obsługiwanych zleceń
    • Codzienna obsługa i kontakt z kierowcami, przewoźnikami oraz klientami
    • Dbanie o wysoką jakość / terminowość realizowanych zleceń
    • Praca na giełdach transportowych

    Od kandydata oczekujemy:

    • 1 roku doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego jako dodatkowy atut
    • Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów
    • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu
    • Komunikatywności i umiejętność pracy w zespole
    • Dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu
    • Rzetelnego zaangażowania w wykonywaną pracę
    • Posiadanie własnych klientów lub kontaktów będzie dodatkowym atutem - podejmiemy negocjację z kandydatem w sprawie współpracy z nimi
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.