Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy

  • Pilzno, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-11-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Pilzno
Nr ref.: woj. podkarpackie

Omega Pilzno operator logistyczny z 25-letnim doświadczeniem na rynku krajowym i międzynarodowym poszukuje ludzi z pasją, którzy odnajdują prawdziwą radość w tym, co robią.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

 ZADANIA:

  • Realizacja postawionych celów.
  • Budowanie i utrzymanie relacji z klientami i współpracownikami.
  • Organizowanie i planowanie tras w transporcie międzynarodowym.
  • Zarządzanie zespołem kierowców.
  • Terminowa realizacja zleceń.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum rok doświadczenia jako spedytor.
  • Biegły język angielski.
  • Dyspozycyjność.
  • Nieszablonowe myślenie, komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy zespołowej, rzetelność.
  • Mile widziany: hiszpański, włoski lub niemiecki.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju oraz awansu
  • Wewnętrzne oraz zewnętrzne szkolenia osiągniętych wyników
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Stałe, stabilne zatrudnienie
  • Kartę multisport