Ta oferta pracy jest nieaktualna od 211 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy

  • Pilzno, podkarpackie
  • Specjalista
  • 20.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Pilzno
    Nr ref.: woj. podkarpackie

    Omega Pilzno operator logistyczny z 25-letnim doświadczeniem na rynku krajowym i międzynarodowym poszukuje ludzi z pasją, którzy odnajdują prawdziwą radość w tym, co robią.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

     ZADANIA:

    • Realizacja postawionych celów.
    • Budowanie i utrzymanie relacji z klientami i współpracownikami.
    • Organizowanie i planowanie tras w transporcie międzynarodowym.
    • Zarządzanie zespołem kierowców.
    • Terminowa realizacja zleceń.

    OCZEKIWANIA:

    • Minimum rok doświadczenia jako spedytor.
    • Biegły język angielski.
    • Dyspozycyjność.
    • Nieszablonowe myślenie, komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy zespołowej, rzetelność.
    • Mile widziany: hiszpański, włoski lub niemiecki.

    OFERUJEMY:

    • Możliwość rozwoju oraz awansu
    • Wewnętrzne oraz zewnętrzne szkolenia osiągniętych wyników
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
    • Stałe, stabilne zatrudnienie
    • Kartę multisport