Spedytor międzynarodowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 24.05.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 23.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    McareLogistic to nowoczesna, stabilna firma, której celem jest świadczenie usług transportowych na terenie Unii Europejskiej przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ludzi na stanowisko:

    Osobie, która zajmie powyższe stanowisko oferujemy:

    • Atrakcyjne zarobki – od 40 do 50% wypracowanego zysku
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
    • Dostęp do giełd transportowych
    • Przyjazną atmosferę w pracy, w dobrze zgranym zespole
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Główne Zadania, opis stanowiska:

    • Sprzedaż ładunków
    • Monitoring obsługiwanych zleceń
    • Codzienna obsługa i kontakt z kierowcami, przewoźnikami oraz klientami
    • Dbanie o wysoką jakość / terminowość realizowanych zleceń
    • Praca na giełdach transportowych

    Od kandydata oczekujemy:

    • 1 roku doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego jako dodatkowy atut
    • Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów
    • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu
    • Komunikatywności i umiejętność pracy w zespole
    • Dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu
    • Rzetelnego zaangażowania w wykonywaną pracę
    • Posiadanie własnych klientów lub kontaktów będzie dodatkowym atutem - podejmiemy negocjację z kandydatem w sprawie współpracy z nimi
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.