Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

Paula Fish Sp. J.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne planowanie i realizowanie krajowych, oraz międzynarodowych zleceń spedycyjnych zgodnie z procedurami firmy,

  • Przygotowywanie ofert dla klientów, i handlowców,

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów przewozowych,

  • Budowanie długotrwałych relacji i podtrzymywanie kontaktów z klientami oraz podwykonawcami (w tym pozyskiwanie nowych kontrahentów i zleceń spedycyjnych),

  • Współpraca z działem handlowym, administracji oraz zespołem spedytorów,

  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych.

Nasze wymagania

  • Min 2 letnie doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego lub krajowego

  • Znajomość języka angielskiego (j. niemiecki będzie dodatkowym atutem)

  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy zdalnej, odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

  • Szukamy tylko najlepszych

To oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (duża podstawa + udział w zysku)

  • permanentna praca zdalna w doświadczonym zespole

  • rozwój osobisty w dużym zespole firmy transportowej o długoletniej, ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • wsparcie własnej floty pojazdów

  • benefity (prywatna opieka medyczna, finansowanie szkoleń, kursów językowych, wyjazdy integracyjne, ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlowo-usługową z siedzibą w Słupsku. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Spedytora Międzynarodowego.

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się, nowocześnie zarządzanej firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracowników. Masz dość pracy w biurze? Potrzebujesz nowych wyzwań? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Nasza ugruntowana pozycja rynkowa oraz elastyczne podejście do pracownika pozwolą Ci osiągać najwyższe cele na Twoich warunkach. Szukamy pewnych siebie, energicznych specjalistów, gotowych na prawdziwe spedycyjne wyzwanie. JESTEŚ NAJLEPSZY?

Przewiń do profilu firmy