Oferta pracy

Spedytor Międzynarodowy

ENPIRE TransportO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór oraz bieżąca obsługa zleceń transportowych w zakresie spedycji,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowej współpracy,

  • nawiązywanie współpracy z przewoźnikami,

  • praca na giełdach transportowych,

  • nadzór nad dokumentacją transportową,

  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów,

  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość.

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w organizacji transportów międzynarodowych,

  • łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem i przewoźnikiem,

  • umiejętność tworzenia ofert handlowych i prowadzenia negocjacji,

  • znajomość rynku przewoźników,

  • znajomość minimum jednego języka obcego, umożliwiająca swobodną komunikację,

  • znajomość giełd transportowych,

  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,

  • obowiązkowość, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • własna baza klientów lub przewoźników.

To oferujemy

  • umowa o pracę i brak górnej granicy zarobków,

  • bardzo atrakcyjny i elastyczny system premiowy dopasowany do oczekiwań i potencjału,

  • stałe godziny pracy (obecnie zarówno w trybie home office, jak i systemie hybrydowym),

  • opieka działów wspierających w codziennej pracy (weryfikacja i obsługa dokumentów, wsparcie działu windykacji i należności),

  • bogaty system Benefitów - m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK,

  • wspieranie rozwoju, możliwość awansów i budowania własnego zespołu,

  • wysokiej klasy auto dla najlepszych,

  • atrakcyjne bonusy za polecenia i rekomendacje,

  • praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze,

  • nasza oferta skierowana jest również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • świętowanie urodzin

ENPIRE Transport

Rozwój i szanse na biznesowy sukces – w ENPIRE to więcej niż słowa. Jako jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw, jesteśmy obecni w prestiżowym rankingu Financial Times FT1000 - najszybciej rozwijających się firm w Europie. Śmiało patrzymy w przyszłość, widząc tam przestrzeń do dalszego rozwoju oraz ekspansji. Dlatego nie pytamy, gdzie widzisz siebie za 5 lat. To Ty tworzysz swoją przyszłość. My wspieramy Cię i pomagamy Ci ją kształtować. Zostań jednym z nas i rozwijaj swoje kompetencje przyszłości, pracując z najlepszymi specjalistami!

W związku z silną ekspansją i rozwojem naszych usług obecnie poszukujemy ambitnych spedytorów międzynarodowych oraz zgranych zespołów do nowo tworzonych oddziałów, gdzie otwieramy możliwości rozwoju i awansu!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy