Oferta pracy

Spedytor międzynarodowy

TRANSLAND TSL SP. Z O.O. sp.k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie przewoźników oraz kontrahentów z Europy Zachodniej;
  • Planowanie i organizacja transportów
  • Monitorowanie zleceń "od A do Z,,.
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami;
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziana również znajomość innego języka obcego;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;
  • Nie wymagamy doświadczenia w branży TSL.

Oferujemy:

  • Stabilne Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z przejrzystym i bardzo atrakcyjnym systemem premiowym,
  • Niezbędne narzędzia do pracy; laptop, telefon komórkowy,
  • Pracę w przyjaznej i swobodnej atmosferze;
  • Szkolenia i możliwość rozwoju personalnego,
  • Kartę MultiSport.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy