Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy

Grupa INDEKAO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 30 cze 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przekazywanie zleceń transportowych kierowcom własnym i podwykonawcom zgodnie z umowami ze zleceniodawcami.

  • Współpraca z planistami FTL w Centrali w Słupsku i podwykonawcami.

  • Przekazywanie dyspozycji przydzielonym pojazdom i ich rozliczanie

  • Współpraca ze zleceniodawcami, podwykonawcami, partnerami w rejonie działania biura.

  • Współpraca z oddziałami Indeka na terenie Europy i centralą w Słupsku.

  • Realizacja założeń budżetowych i jakościowych.

  • Dbanie o poprawność danych w systemie informatycznym oraz dokumentacji operacyjnej.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w obsłudze projektów i zleceń spedycyjnych na podobnym stanowisku (konieczne)

  • Masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pojazdów (konieczne)

  • Bardzo dobrze znasz lokalny rynek przewoźników, którzy mogliby obsługiwać nasze kontrakty.

  • Dobrze znasz j. angielski i/ lub niemiecki (C2) (konieczne)

  • Umiesz, a nawet lubisz analizować i rozwiązywać problemy.

  • Lubisz pracować w dynamicznym i nieprzewidywalnym otoczeniu.

  • Cechuje Cię nastawienie na osiąganie wyników i ciągły rozwój.

  • Jesteś zainteresowany zapewnieniem doskonałej obsługi naszym klientom.

  • Potrafisz efektywnie współpracować z innymi.

  • Słysząc określenie „gracz zespołowy” myślisz o sobie, a otwartość i elastyczność to Twoje drugie imię.

  • Chcesz mieć realny wpływ na tworzenie sukcesu firmy.

Mile widziane

  • Znajomość innego języka

  • Znajomość rynku przewozu ładunków kubaturowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę B2B jeśli wolisz

  • Praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze

  • Motywacyjny system wynagrodzeń,

  • Możliwość stałego rozwoju i jasna ścieżka kariery.

  • Indywidualne podejście do każdego pracownika

  • Prywatna opieka medyczna

Grupa INDEKA

Grupa INDEKA jest istniejącym od 1990 r. operatorem logistycznym zatrudniającym ponad 400 osób oraz dysponującym flotą 250 własnych zestawów transportowych oraz nowoczesnymi magazynami klasy A o powierzchni ponad blisko 40.000 m2. Współpracujemy również z kilkudziesięcioma przewoźnikami- podwykonawcami. Obsługujemy wiodących producentów z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, automotive oraz opakowań. Świadczymy usługi transportu drogowego na terenie całej Europy. Działamy za pośrednictwem naszych biur w Polsce, Holandii i Hiszpanii. Planowanie procesów logistycznych umożliwiają nam nowoczesne systemy informatyczne, ale przewagę konkurencyjną klientów w logistyce budujemy głównie dzięki naszemu zespołowi, który obsługuje cały ten proces, zarówno poprzez planowanie, organizację, jak i realizację usług.

Przewiń do profilu firmy