Oferta pracy

Spedytor międzynarodowy

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Posiadasz już pierwsze doświadczenia w obszarze spedycji? Posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim? Chcesz się rozwijać jako spedytor w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie transportowej? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z przewoźnikami i podwykonawcami

  • kompleksowa obsługa zleceń

  • budowanie długofalowych relacji z klientami, salonami dealerskimi

  • rozwój bazy klientów i przewoźników, pozyskiwanie nowych, atrakcyjnych zleceń

  • nadzorowanie realizacji zaplanowanych i zatwierdzonych transportów (planowanie i realizacja tras)

  • koordynowanie zleceń transportowych, planowanie pracy kierowców

  • dbałość o terminowość, a zwłaszcza jakość dostaw

  • monitorowanie dokumentacji transportowej

Wymagania pracodawcy

  • min roczne doświadczenie na stanowisku spedytora (i/ lub pokrewnym)

  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikacji

  • doświadczenie zawodowe w branży logistycznej

  • znajomość funkcjonowania giełdy transportowej

  • umiejętność kontroli listów przewozowych CMR

  • umiejętność nawiązywania, budowania i utrzymywania kontaktów z klientami

  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

  • umiejętność analitycznego myślenia

Pracodawca oferuje

  • solidne podstawowe wynagrodzenie

  • atrakcyjne premie od wypracowanych wyników

  • rozwój i możliwość awansu w strukturach firmy

  • pakiet benefitów ( ubezpieczenie grupowe, Multisport, opieka zdrowotna)

  • narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • przyjazne miejsce pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy