Oferta pracy

Spedytor Międzynarodowy

Michael Page

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest operator logistyczny mający 16 lat doświadczenia na rynku TSL w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja spedycji międzynarodowej oraz krajowego (80:20) LTL/ 3,5t.

  • Obsługa zleceń i zapytań na platformie transportowej

  • Monitorowanie realizacji zleceń transportowych

  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z Klientami

  • Analiza, kontrola i optymalizacja kosztów transportowych

  • Współpraca i rozwijanie relacji z przewoźnikami

Wymagania pracodawcy

  • 3 lata doświadczenia w jako spedytor w dziale międzynarodowym

  • Znajomość specyfiki przewozów do 3,5t i zleceń spotowych będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość rynku przewozów międzynarodowych

  • Znajomość rynku transportowego na Śląsku i Wielkopolsce będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność budowania pozytywnych i długotrwałych relacji z klientem i przewoźnikiem

  • Doświadczenie w obsłudze giełd transportowych

  • Przedsiębiorczość

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z wysoką podstawą

  • Premia miesięczna uzależniona od wyników indywidualnych oraz zespołowych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej.