Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1222 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    top1

    SKAT Transport to należący do Grupy SKAT operator transportowo-logistyczny specjalizujący się w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym, intermodalnym oraz przeprawach promowych. Realizuje usługi przede wszystkim dla branży papierniczej, drewnianej, automotive, stalowej, chemicznej i AGD. W branży SKAT Transport wyróżnia terminowość i nowoczesny tabor, natomiast na drogach - pomarańczowy kolor samochodów. Mottem przewodnim firmy jest ALWAYS ON TIME.

    Praca naszych spedytorów jest wspierana przez: Dział Handlowy, Dział Prawno Windykacyjny, Dział Promowy, Zespół Dyspozytorów oraz Dział Marketingu, jak również przez własną flotę oraz tabor podwykonawców.

    Firma „SKAT TRANSPORT Sp. z o.o. „sp.k.  poszukuje do pracy:

    Spedytora międzynarodowego
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr Ref.: SK/09/PZ/SM/15

    Obowiązki/Zadania:

    • realizacja transportów w relacjach krajowych i międzynarodowych
    • pozyskiwanie zleceń dla własnego taboru oraz podwykonawców
    • budowanie trwałych relacji z klientami firmy
    • współpraca z centralą, innymi oddziałami oraz podwykonawcami
    • realizacja założeń budżetowych

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • doświadczenie w kontaktach z klientami zagranicznymi i krajowymi
    • doświadczenie w pracach związanych z organizacją transportu oraz spedycji międzynarodowej i krajowej
    • spedytor międzynarodowy: znajomość języka niemieckiego lub/ i angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • skuteczna organizacja pracy oraz dążenie w osiąganiu celów

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (pensja stała plus premie)
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz bezpośredni udział w sukcesach firm

    CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".

    bottom