Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

ATJOT OLGA ZAJDELO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa zleceń transportowych - organizacja cyklu usługi przewozowej w zakresie drogowych przewozów międzynarodowych i krajowych
  • współpraca z klientem, raportowanie postępu realizacji zleceń
  • współpraca z przewoźnikami, monitorowanie jakości pracy i dbanie o bezpieczeństwo transportu
  • rozwijanie współpracy z przewoźnikami i klientami  , aktywne pozyskiwanie firm przewozowych i Kontrahentów oraz kreowanie sprzedaży
  • przygotowywanie dokumentacji transportowo-spedycyjnej
  • przygotowywanie wycen transportu dla klienta
  • dbanie o jakość świadczonych usług

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora
  • znajomość języka angielskiego lub  / i innego języka obcego w mowie i w piśmie
  • znajomość rynku TSL
  • obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • zaangażowanie, samodzielność oraz nastawienie na realizację

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia adekwatnego do osiąganych wyników
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • standardowe narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy)

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne