Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-07-31

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

XPO Transport Solutions Poland należy do grupy XPO Logistics, jednego z 10 największych globalnych dostawców rozwiązań transportowych i logistycznych, która w 2016 roku otrzymała tytuł najszybciej rozwijającej się firmy na liście Fortune 500. XPO dostarcza nowatorskie rozwiązania dla łańcucha dostaw firmom, które odniosły światowy sukces, jak Boeing, Home Depot, Ikea, L’Oreal, i wielu innym. Obsługujemy ponad 50 000 Klientów, zatrudniamy ponad 87 000 Pracowników, w 1440 lokalizacjach, w 33 krajach. Rozwijamy się na całym świecie i nieustannie poszukujemy utalentowanych osób na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, które potrafią dostarczać najwyższej jakości usługi dla naszych Klientów.

Wrzuć karierę na 6 bieg!

W związku z rozwojem naszego oddziału poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań lub Sosnowiec

Główny zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klientów w zakresie koordynowania transportu międzynarodowego
  • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie tras oraz warunków transportu
  • utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami
  • monitoring obsługiwanych zleceń
  • dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń
  • optymalizowanie kosztów transportu
  • kontrola kosztów przewozów i rozliczenia z klientami
  • wyszukiwanie ładunków poprzez giełdy transportowe
  • przygotowywanie kwotacji na potrzeby Działu Handlowego
  • opracowywanie raportów

Nasze oczekiwania:

  • ok. 2 letnie doświadczenie na stanowisku spedytora w transporcie międzynarodowym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji
  • znajomość rynku przewoźników
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy XPO Logistics
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię wynikową
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy
  • bogaty pakiet socjalny (dodatki świąteczne, dodatek „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie karty rekreacyjno-sportowej)
  • rewelacyjną atmosferę pracy w sympatycznym zespole!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Dodatkowe informacje 502 535 001

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się