Spedytor Międzynarodowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 12.07.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 11.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Gdynia, Biała Podlaska, Łódź, Chorzów
    Linktis sp. z o.o. - Specjalizujemy się w organizacji transportu na terenie całej Europy. Swoim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i pełną obsługę procesu logistycznego od momentu otrzymania zlecenia do dostarczenia ładunku do odbiorcy.

    Zakres obowiązków:

    • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zagranicznymi;
    • Negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami;
    • Kompleksowa obsługa zleceń, przy jednoczesnym wyborze najbardziej intratnych rozwiązań;
    • Pełnienie roli eksperta i doradcy w dziedzinie transportu i spedycji;
    • Bieżąca współpraca z kierowcami.

    W efektywnym wykonywaniu zadań na pewno pomoże Ci:

    • Doświadczenie w pracy z klientem;
    • Samodzielność w działaniu i decyzyjność;
    • Znajomość przynajmniej jednego języka obcego (angielski, niemiecki, francuski lub włoski) na poziomie komunikatywnym, znajomość dwóch lub więcej będzie dodatkowym atutem;
    • Umiejętność analitycznego myślenia;
    • Mile widziana własna baza klientów;
    • Nie wymagamy doświadczenia.

    Dlaczego warto złożyć swoją aplikację?

    Nasza oferta jest idealną propozycją dla osób nastawionych na SUKCES, które chcą budować swój rozwój osobisty w młodym, ale dynamicznie rozwijającym się zespole. Możliwość doskonalenia się pod okiem doświadczonych managerów, którzy z nieodpartą chęcią dzielą się swoim know-how to nasz standard. Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowie o prace na pełny etat (praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00), wysoki system prowizyjny, uzależniony od wyników.

    Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem i/lub na stanowisku SPEDYTORA? Zależy Ci na stabilnej pracy, która motywuje i każdego dnia stawia przed Tobą nowe wyzwania? Dołącz do grona pracowników LINKTIS sp. z o. o.!

    Nie czekaj, prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)” Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Designed by Freepik