Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

AK TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wita Stwosza 19, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AK TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wita Stwosza 19

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja transportów w relacjach międzynarodowych,

  • monitorowanie realizowanych zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość dostaw,

  • prowadzenie dokumentacji transportowej,

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami, partnerami oraz podwykonawcami firmy,

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie wzajemnej współpracy

Nasze wymagania

  • znajomość branży transportowej,

  • doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,

  • umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów oraz utrzymywania dobrych relacji z klientami,

  • solidność oraz odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań,

  • pozytywne nastawienie i chęci do pracy :)

To oferujemy

  • samodzielna, wymagająca kreatywności praca i realna możliwość rozwoju zawodowego,

  • uczestnictwo w ciekawych projektach branżowych,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • stabilne warunki zatrudnienia.