Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy

SANLOG sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

2 90010 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzór cyklu transportowego w zleceniach międzynarodowych i krajowych

  • Pozyskiwanie nowych długofalowych, partnerskich i wręcz przyjacielskich relacji z klientami oraz z przewoźnikami firmy Sanlog

  • Monitoring i kontrola realizacji zleceń całopojazdowych i częściowych oraz ustalanie warunków usług transportowych

  • Troska o należytą realizację zleceń, rozumiejąc, że satysfakcja klienta oraz prowadzonego przewoźnika są wartościami najistotniejszymi

  • Czynny udział w rozwoju nowego projektu platformy Sanlog

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w transporcie w ruchu międzynarodowym jak i krajowym

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z transportem całopojazdowym i częściowym

  • Umiejętność tworzenia skutecznych relacji z przewoźnikami i opartych na zaufaniu biznesowym relacji z klientami z rynku polskiego jak i firm międzynarodowych

  • Umiejętność planowania, organizowania i wiedza jak samodzielnie kierować swoją bazą klientów

  • Znajomość i swobodne poruszanie się po giełdach transportowych

  • Swobodne rozmawianie w języku angielskim na poziomie B2

  • Znajomość języków: niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego lub innego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjny i jasny system wynagrodzeń składający się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii (brak górnej granicy zarobków)

  • Premia zależna tylko i wyłącznie od Twoich wyników, a nie wyników grupy.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę na czas nieokreślony zaraz po trzy- lub sześciomiesięcznym okresie próbnym (lub na życzenie – inną formę współpracy)

  • Możliwość pracy w systemie Home Office. Twoje zaangażowanie oceniane jest na podstawie osiąganych wyników i poziomu obsługi Klientów (nie na podstawie przepracowanego czasu pracy)

  • Pakiet benefitów sportowych (Karta Multisport) oraz zdrowotnych

  • Pakiet dodatkowych benefitów: polisa ubezpieczeniowa na życie, szkolenia zewnętrzne, wyjazdy na targi międzynarodowe, udział w konferencjach i inne

  • Rozwój kariery zawodowej oparty na budowaniu swoich kompetencji poprzez kontakty z międzynarodowymi podmiotami i atrakcyjnymi rozwiązaniami branżowymi

  • Kameralną, niekorporacyjną atmosferę w pracy bez stałego i męczącego nadzoru przełożonych

  • Realną możliwość wpływu na przyszły kształt oddziałów Sanlog na rynku polskim i międzynarodowym

  • A co najważniejsze: pracę z wyjątkowymi ludźmi :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

Rozpocznij pracę, która ma znaczenie! W Sanlog tworzymy zespoły pełne talentów, motywacji do budowania relacji, aby pomóc naszym klientom w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań.

Chcesz wiedzieć, jak działamy? Wejdź na naszą stronę: www.sanlog.pl

Naszym sukcesem są ludzie, którzy poprzez swoją odwagę oraz podejście z uśmiechem i zaangażowaniem do codziennych obowiązków wzbogacają inteligentne procesy logistyczne o swoje indywidualne predyspozycje.

Obecnie stwarzamy możliwość pracy w Poznaniu. Poszukujemy osób, które chcą mieć realny wpływ na swój rozwój zawodowy.

Nie planujesz teraz zmiany pracy, lecz chcesz to zrobić za jakiś czas - APLIKUJ. W obecnej sytuacji epidemiologicznej jako świadomy Pracodawca rozmawiamy telefonicznie i będziemy dostosowywać narzędzia rekrutacyjne a także CZAS całego procesu do bieżącej sytuacji.

Przewiń do profilu firmy