Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

Nosta Logistik Sp. z o.o.

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów w zakresie organizacji i koordynowania transportów

  • przygotowywanie i  wystawianie dokumentacji transportowej

  • awizacja transportów wychodzących i dostaw

  • kontakt z Klientami i Podwykonawcami

  • dbałość o dobry wizerunek firmy

  • umacnianie pozycji firmy na rynku

  • rozwijanie kontaktów handlowych i budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi partnerami

Nasze wymagania

  • wyższe, minimum średnie

  • znajomość języka angielskiego

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie w spedycji międzynarodowej i krajowej

  • znajomość rynku przewoźników

  • doświadczenie w kontaktach z Klientami zagranicznymi i krajowymi

  • umiejętność przyjmowania odpowiedzialności i podejmowania decyzji

  • umiejętność pracy pod presją oraz rozwiązywania problemów

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pakiet medyczny, kartę Multisport

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • Pracę w gronie profesjonalistów

O nas

jako dostawca usług logistycznych oferuje pełen serwis od zarządzania transportem i magazynowaniem po kompleksowe usługi outsourcingu logistycznego. Rezultatem jest zindywidualizowana koncepcja logistyczna obejmująca cały łańcuch dostaw.