Logo Pracuj.pl

Spedytor Międzynarodowy

Nosta Logistik Sp. z o.o.O firmie

  • Sopot
    Sopot, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów w zakresie organizacji i koordynowania transportów
  • przygotowywanie i wystawianie dokumentacji transportowej
  • awizacja transportów wychodzących i dostaw
  • kontakt z Klientami i Podwykonawcami
  • dbałość o dobry wizerunek firmy
  • umacnianie pozycji firmy na rynku
  • rozwijanie kontaktów handlowych i budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi partnerami

Nasze wymagania

  • wyższe, minimum średnie
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w spedycji międzynarodowej i krajowej
  • znajomość rynku przewoźników
  • doświadczenie w kontaktach z Klientami zagranicznymi i krajowymi
  • umiejętność przyjmowania odpowiedzialności i podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy pod presją oraz rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pakiet medyczny, kartę Multisport
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Pracę w gronie profesjonalistów

O nas

jako dostawca usług logistycznych oferuje pełen serwis od zarządzania transportem i magazynowaniem po kompleksowe usługi outsourcingu logistycznego. Rezultatem jest zindywidualizowana koncepcja logistyczna obejmująca cały łańcuch dostaw.

Spedytor Międzynarodowy, Sopot