Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spedytor Międzynarodowy (Spedytor / Dyspozytor)

SOLSPED SP Z O OO firmie

  • Tarczyn

    Tarczyn, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zleceń transportowych i spedycyjnych w tym obsługa floty własnej

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz przewoźnikami

  • negocjacje warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami

  • pilnowanie wysokiej jakości usług

  • negocjacje warunków współpracy z przewoźnikami oraz klientami

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz przewoźników

  • obsługa i kontrola dokumentacji transportowej

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na stanowisku Spedytora Międzynarodowego, Dyspozytora w transporcie chłodniczym

  • własna baza klientów i przewoźników

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • ukierunkowania na realizację wyznaczonych celów

  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę B2B

  • dobra atmosferę pracy

  • możliwość objęcia samodzielnego stanowiska