Spedytor Międzynarodowy - Spedytor Krajowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-13
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2017-12-13)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

HSMM Logistics jest prężnie rozwijającą się firmą spedycyjną, oferującą szeroki zakres usług spedycyjnych, przeznaczonych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Konkurencja na rynku usług tej branży jest dla nas wyzwaniem, które mobilizuje nas nie tylko do spełniania oczekiwań naszych klientów, ale również do uprzedzania ich życzeń. Klienci bowiem są dla nas najważniejsi i to Ich sukcesy pozwalają nam na tak dynamiczny rozwój. Wykwalifikowana i dynamiczna kadra pracownicza zapewnia profesjonalizm i pełne zaangażowanie w dbałość i troskę o dobro klienta. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta kierując się jego sugestiami i wybierając optymalne rozwiązania logistyczne. Realizując usługi spedycyjne, zapewniamy najwyższą jakość, terminowość i bezpieczeństwo dostaw.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego oddziału w centrum,
Spedytora Międzynarodowego z doświadczeniem.

Spedytor Międzynarodowy / Spedytor Krajowy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: SM/2017

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych,
  • Obsługa i pozyskiwanie klientów,
  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom,
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako spedytor,
  • Umiejętność pracy indywidualnej, jak i w zespole pod presją czasu,
  • Zdolność nawiązywania kontaktów,
  • Organizacja transportów całopojazdowych i częściowych,
  • Wysoka motywacja na osiąganie wyznaczonych celów i nastawienie na sukces,
  • Wyceny transportów międzynarodowych, krajowych i ponadgabarytowych,
  • Znajomość rynku przewoźników,
  • Własny portfel klientów,
  • Komunikatywna znajomość jednego z języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, norweskiego, duńskiego, portugalskiego, języki bałkańskie
  • Wykształcenie min. średnie.

Szukamy osoby która: jest operatywna, samodzielna, sumienna, posiada zdolności organizacyjne, komunikatywna, potrafi pracować w zespole i jest nastawiona na sukces.

Oferujemy:

  • Bardzo korzystne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość pracy Home Office,
  • Partnerskie podejście pracodawcy do pracownika,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Motywujący system premiowy.

Dołącz do nas!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HSMM Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest HSMM Logistics z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 58/64. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się