Logo Pracuj.pl

Spedytor Międzynarodowy/ Spedytorka Międzynarodowa

C.H. RobinsonO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

C.H. Robinson

Swobodna 1

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Co będziesz robić?
  • Budować długoterminowe relacje biznesowe z podwykonawcami
  • Codziennie współpracować z przewoźnikami w zakresie realizowanych zleceń
  • Wyszukiwać nowych przewoźników na określonym rynku
  • Negocjować i ustalać warunki współpracy z podwykonawcami
  • Analizować bieżącą sytuację rynkową oraz raportować aktywności w systemie

Nasze wymagania

  • Aplikuj jeżeli:
  • Znasz język angielski na poziomie co najmniej B2
  • Lubisz dynamiczne środowisko pracy i codzienne wyzwania
  • Jesteś pracowitą i zmotywowaną osobą
  • Wiesz jak realizować wyznaczone cele i wyniki

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży gastronomicznej, hotelarskiej itp.
  • Wykształcenie kierunkowe (transport, logistyka)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz bonus, którego wysokość zależy od Twoich osobistych sukcesów oraz sukcesu zespołu
  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w spedycji
  • Program szkoleń wspierający wszechstronny rozwój zawodowy oraz zaplanowaną ścieżkę kariery
  • Bezpłatną opiekę medyczną w sieci prywatnych klinik, system kafeteryjny, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie, dostęp do platformy szkoleń on-line
  • Pracę w biurze w sercu Warszawy, dobrą kawę/herbatę i brak dress code 😊
  • W codziennej pracy wykorzystasz znajomość języków obcych, ponieważ nasi pracownicy w biurach całej Europy komunikują się aż w 26 językach!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko Młodszy Spedytor Międzynarodowy/ Młodsza Spedytorka Międzynarodowa.

Twoim celem będzie rozwijanie konkurencyjnego produktu i niezawodna obsługa wyznaczonych linii transportowych w oparciu o portfolio aktualnych także nowych przewoźników oraz klientów i ich potrzeb.

Dołącz do szybko rosnącej i dynamicznej firmy z branży łańcucha dostaw. Pracuj z jedną z najlepszych na świecie platform, która usprawnia międzynarodową wymianę handlową. W tej pracy każda podejmowana decyzja odgrywa ważną rolę, wpływając na przepływ towarów na całym świecie.

C.H. Robinson to globalna firma z listy Fortune 500, która ceni sobie pracę zespołową, inicjatywę oraz odpowiedzialność.

Aktualne oferty pracodawcy
R27398

Spedytor Międzynarodowy/ Spedytorka Międzynarodowa, Swobodna 1, Krzyki, Wrocław