Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy

Grabowski Furniture Logistic spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Kościuszki 5

Świdnica (pow. zielonogórski)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa floty własnej w drogowych przewozach krajowych i zagranicznych

  • monitorowanie pracy kierowców

  • nadzór nad realizacją zleceń przewozowych

  • dbanie o terminowość i jakość zleceń

  • nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • przygotowywanie oraz kontrola prawidłowego obiegu dokumentów transportowych

  • wykonywanie raportów ze zrealizowanych zleceń

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • zdolności analityczne, komunikacyjne i organizacyjne

  • chęć rozwoju w obszarze transportu i spedycji

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane wykształcenie w zakresie transportu i spedycji)

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych w Polsce firm transportowo-spedycyjnych w branży meblowej, z nowoczesnymi i pionierskimi rozwiązaniami logistycznymi i magazynowymi

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w systemie jednozmianowym

  • dla obcokrajowców - pomoc w legalizacji pobytu i zatrudnienia

O nas

Firma Grabowski Furniture Logistic (GFL) działa od 1997 roku. Podstawą działalności przedsiębiorstwa jest obsługa krajowych i zagranicznych producentów mebli z wykorzystaniem własnych magazynów, środków transportu oraz centrum logistycznego zlokalizowanego w Kunowicach. Aktualnie GFL specjalizuje się w transporcie całopojazdowym oraz drobnicowym, głównie w relacjach Polska - Niemcy, Austria, kraje BeNeLuksu.