Spedytor Międzynarodowy

  • Świebodzin, lubuskie
  • Specjalista
  • 03.01.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 02.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W związku z intensywnym rozwojem firma Schnug Polska Sp. z o.o. przeprowadza rekrutację na stanowisko Kierowca Międzynarodowy. W celu pełniejszego zapoznania się z profilem naszej działalności zapraszamy na stronę: http://schnug.pl. Szczegółów udzielamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Miejsce pracy: Świebodzin

Obowiązki:

  • Organizacja transportów samochodowych całopojazdowych,
  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu,
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych,
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych,
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom,
  • Kontakt i opieka nad klientami firmy.

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Biegła obsługa pakietu office,
  • Zainteresowanie tematyką rynku transportowego oraz zagadnieniami związanymi z spedycją drogową,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność.
  • Doskonała znajomość przepisów transportowych i przepisów z zakresu czasu pracy i jazdy kierowców
  • Obsługa giełd transportowych i programów wspierających planowanie i zarządzanie

Oferujemy:

  • Pracę w świetnej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”