Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy

  • Świebodzin, lubuskie
  • Specjalista
  • 2018-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z intensywnym rozwojem firma Schnug Polska Sp. z o.o. przeprowadza rekrutację na stanowisko Kierowca Międzynarodowy. W celu pełniejszego zapoznania się z profilem naszej działalności zapraszamy na stronę: http://schnug.pl. Szczegółów udzielamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

    Miejsce pracy: Świebodzin

    Obowiązki:

    • Organizacja transportów samochodowych całopojazdowych,
    • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu,
    • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych,
    • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych,
    • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom,
    • Kontakt i opieka nad klientami firmy.

    Nasze oczekiwania wobec kandydata:

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • Biegła obsługa pakietu office,
    • Zainteresowanie tematyką rynku transportowego oraz zagadnieniami związanymi z spedycją drogową,
    • Komunikatywność,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Sumienność.
    • Doskonała znajomość przepisów transportowych i przepisów z zakresu czasu pracy i jazdy kierowców
    • Obsługa giełd transportowych i programów wspierających planowanie i zarządzanie

    Oferujemy:

    • Pracę w świetnej atmosferze,
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”