Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 02.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa Firma transportowo - spedycyjna TRON Group, w związku z rozwojem sieci oddziałów w Polsce, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Region: świętokrzyskie

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa klientów w zakresie koordynowania transportu krajowego i międzynarodowego
    • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu
    • utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami
    • monitoring obsługiwanych zleceń
    • dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń
    • prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń
    • kontrola kosztów przewozów i rozliczenia z klientami

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku spedytora
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji
    • bardzo dobra organizacji pracy
    • umiejętności negocjacyjne
    Mile widziane:
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego

    Oferujemy:

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełny etat
    • stałe atrakcyjne wynagrodzenie
    • motywujący system premiowania
    • pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie w życiorysie klauzuli o treści:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."