Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spedytor Międzynarodowy

Paula Fish Sp. J.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Paula Fish z siedzibą w Szczecinie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa międzynarodowych zleceń spedycyjnych
  • optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników
  • stała współpraca z pozostałymi działami
  • regularna komunikacja z naszymi partnerami zagranicznymi i krajowymi w celu tworzenia optymalnych rozwiązań dla klientów i podwykonawców

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie logistyczne, minimum średnie
  • atutem będzie doświadczenie zawodowe w branży logistycznej
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość innych języków obcych będzie znaczącym atutem
  • umiejętność pracy i komunikacji w zespole
  • umiejętność samodzielnego podejmowania trudnych decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • wytrwałe dążenie do celu, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • kreatywność
  • umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz siła przekonywania
  • systematyczność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus prowizję od sprzedaży
  • innowacyjne i nowoczesne oprogramowanie będące wsparciem w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez m.in. udział w szkoleniach
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole współpracowników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne