Oferta pracy

Spedytor międzynarodowy

COMPASS DARIUSZ PLUTAO firmie

COMPASS DARIUSZ PLUTA

Eugeniusza Kwiatkowskiego 1/16

Szczecin

Firma Compass Dariusz Pluta zatrudni osobę na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • realizacja zleceń spedycyjnych
  • monitorowanie procesu realizacji zlecenia spedycyjnego i informowanie w tym zakresie Klienta
  • negocjacje z klientami
  • kreowanie pozytywnych relacji z klientami i podwykonawcami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: transport i logistyka)
  • minimum rok doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • obsługa komputera w zakresie MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • mile widziana znajomość innych języków obcych np. francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • motywacja rozwoju.

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobywania wiedzy z zakresu transportu
  • możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny system płacowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy