Ta oferta pracy jest nieaktualna od 267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Szczecin (ul. Kniewska)

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    • Pracę w miłej atmosferze,
    • Umowę o pracę,
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, wczasy pod gruszą i inne).

    Obowiązki:

    • Planowanie i organizacja transportów samochodowych,
    • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych,
    • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe,
    • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub transportowej,
    • Bardzo dobra znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Bardzo dobra organizacja pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)