Spedytor Międzynarodowy

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 30.07.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 29.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Paula Fish z siedzibą w Szczecinie poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin
    Region: zachodniopomorskie

    Opis stanowiska:

    • kompleksowa obsługa międzynarodowych zleceń spedycyjnych
    • optymalizacja kosztów spedycyjnych
    • budowanie długoterminowych relacji z klientami firmy
    • pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników
    • stała współpraca z pozostałymi działami
    • regularna komunikacja z naszymi partnerami zagranicznymi i krajowymi w celu tworzenia optymalnych rozwiązań dla klientów i podwykonawców

    Wymagania:

    • preferowane wykształcenie logistyczne, minimum średnie
    • atutem będzie doświadczenie zawodowe w branży logistycznej
    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • znajomość innych języków obcych będzie znaczącym atutem
    • umiejętność pracy i komunikacji w zespole
    • umiejętność samodzielnego podejmowania trudnych decyzji oraz rozwiązywania problemów
    • wytrwałe dążenie do celu, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
    • kreatywność
    • umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz siła przekonywania
    • systematyczność
    • dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie plus prowizję od sprzedaży
    • innowacyjne i nowoczesne oprogramowanie będące wsparciem w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez m.in. udział w szkoleniach
    • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole współpracowników
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.