Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

S.T.I. Polska Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie zleceń, klientów i przewoźników do współpracy

  • Rozbudowywanie sieci podwykonawców

  • Współpraca z handlowcem

  • Profesjonalna obsługa klientów firmy i odpowiedzialność za jakość świadczonych usług

  • Wyceny transportów międzynarodowych i krajowych, udział w przetargach, przygotowywanie ofert dla klientów

  • Realizacja zleceń transportowych - organizacja transportu i nadzór nad jego przebiegiem

  • Rozwój współpracy z naszymi zagranicznymi oddziałami

  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych

Nasze wymagania

  • Poparte sukcesami, doświadczenie w spedycji międzynarodowej – warunek konieczny

  • Praktyczna znajomość rynku przewoźników FTL / LIL i zleceniodawców

  • Sprawna obsługa platform i giełd internetowych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego i/lub francuskiego

  • Umiejętność pozyskiwania klientów i zleceń transportowych

  • Dyspozycyjność i wysoka asertywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i realne możliwości rozwoju i awansu w międzynarodowej organizacji (nasza kadra menadżerska najczęściej pochodzi z awansu wewnętrznego)

  • Samodzielny zakres zadań z możliwością rozwoju

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop

  • Szkolenia

  • Wynagrodzenie stałe + system premiowania uzależniony od osiąganych wyników

  • Rozbudowany back office, który odciąża Spedytorów od czynności administracyjnych - pełne wsparcie w zakresie handlowym, administracyjnym, finansowym i prawnym

  • Świadczenia dodatkowe: bezpłatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków i urlopu, nauka i doskonalenie znajomości języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Poszukujemy osoby otwartej na rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie.

  • Osobom z Warszawy i Krakowa oraz okolic oferujemy pracę stacjonarną w naszych biurach wraz z zapleczem technicznym.

S.T.I. Polska Sp. z o.o. (grupa HAVI) – działamy w Polsce od 25 lat jako operator logistyczny najpopularniejszej sieci restauracji fast-food.

Jesteśmy częścią międzynarodowego operatora logistycznego STI Freight Management GmbH z siedzibą w Niemczech i globalnej korporacji logistycznej HAVI

Oprócz transportu m.in. kultowych burgerów, shake’ów i frytek obsługujemy także producentów, importerów, eksporterów i dystrybutorów żywności, FMCG oraz inne branże.

Przewiń do profilu firmy