Logo Pracuj.pl

Spedytor Międzynarodowy

Blackbuck PolandO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • umiejętność szacowania kosztów trasy pojazdu z jednego miejsca na drugie – w transporcie kabotażowym i międzynarodowym na terenie UE;
  • monitorowanie ruchu pojazdów w celu zminimalizowania przestojów przy załadunku, transporcie i rozładunku;
  • zapewnienie możliwie najlepszych rozwiązań dla nadawców i przewoźników;
  • wykorzystanie platform i systemów transportowych w celu jak najlepszego doboru rozwiązania dla klienta i dla przewoźnika;
  • optymalizacja transportu przy utrzymaniu jak najlepszych wyników finansowych w celu osiągniecia założonych planów,
  • weryfikacji wymagań klientów dotyczących transportu przy pomocy dostępnych narzędzi;
  • weryfikacji dokumentów wymaganych w trakcie realizacji procesu transportowego;
  • ciągła współpraca z działami Fakturowania, Płatności i Windykacji.

Nasze wymagania

  • minimum 6 miesięczne doświadczenie z zakresu spedycji międzynarodowej samochodów całopojazdowych (FTL) na terenie europy;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność sporządzenia raportów;
  • dyspozycyjność;
  • umiejętność negocjacji.

To oferujemy

  • możemy zagwarantować stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i pomysły;
  • wiemy jak ważni są nasi pracownicy, ich zdanie i ich wkład w wykonywaną przez nich pracę;
  • mamy know-how poparte wieloletnim doświadczeniem naszych managerów i pracowników;
  • jesteśmy entuzjastami branży TSL i lubimy naszą pracę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu

Jeżeli Twój pracodawca z różnych przyczyn wyEXPORTował Cię z Twojej poprzedniej firmy, albo chciałbyś zaIMPORTować swoje CV bo szukasz pracy w branży TSL to aplikuj do nas na stanowisko Spedytora Międzynarodowego.

W dobie różnych technologii i dynamicznie zmieniającej się branży transportowej, w firmie BlackBuck wierzymy, że jest jeszcze dużo do zrobienia. W ciągu ostatnich 6 lat przekształciliśmy procedury transportowe, wprowadzając w nie przejrzystość, co doprowadziło do uproszczenia operacji logistycznych. Jako pionier w digitalizacji ekosystemu transportu towarowego wiemy jak ważny jest czas i jakość świadczonych usług. Dlatego poprzez cyfryzację procesów chcemy ułatwić zawieranie zleceń i obsługę end-to-end transportu drogowego. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości, na nowe technologie i przede wszystkim na nowych ludzi.

  • praca zespołowa i atmosfera jest dla Ciebie ważna;
  • zależy Ci na rozwojowej pracy;
  • lubisz pracować w fajnym biurze gdzie po pracy możesz pograć w bilard, piłkarzyki czy cymbergaja;
  • uprawiasz różnego rodzaju sporty, a karta multisport byłaby fajnym dodatkiem;
  • chcesz się nauczyć jak sprawić aby rzeczy niemożliwe stały się możliwe;
  • na dobry początek dnia lubisz napić się dobrej kawy lub herbaty;
  • lubisz wyzwania.

Spedytor Międzynarodowy, Warszawa