Oferta pracy

Spedytor Międzynarodowy

EL TRANS S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja transportu drogowego samochodów

  • Zlecanie i rozliczanie transportu

  • Monitorowanie realizacji zlecenia spedycyjnego

  • Zdobywanie nowych przepływów transportowych

  • Negocjacje z klientem

  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych kontaktów z klientami i przewoźnikami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

  • Znajomość przepisów celnych i finansowych obowiązujących w transporcie międzynarodowym

  • Wykształcenie wyższe z zakresu logistyki lub pokrewne

  • Umiejętność budowania relacji z klientem i przewoźnikiem

  • Znajomość rynku przewozów cysternowych

  • Znajomość funkcjonowania zgłoszeń SENT

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętność pracy w warunkach presji

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej branży spedycyjnej

  • Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę w młodym, zaangażowanym zespole

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Firma EL-TRANS S.A. istnieje na rynku międzynarodowym przewozów płynnych w autocysternach od 24 lat. Inspiracją do powstania firmy transportowej, była chęć zaspokojenia potrzeb prestiżowych koncernów w Polsce i zagranicą W tym momencie zatrudniamy ponad 200 osób i stale się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy

NASZA LOKALIZACJA:

Poszukujemy kandydatów do lokalizacji w dwóch województwach: mazowieckim i śląskim.

Główna siedziba naszej firmy mieści się w Radzyminie pod Warszawą.

Poszukujemy również kandydatów do nowego zespołu – oddział w Katowicach.