Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

S.T.I. Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwane nowych możliwości przewozowych

  • Wyceny transportów międzynarodowych i krajowych, przygotowywanie ofert dla klientów

  • Realizacja zleceń transportowych - organizacja transportu i nadzór nad jego przebiegiem

  • Nawiązywanie i rozwój współpracy z klientami i przewoźnikami

  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami (m.in. Niemcy, UK, Francja, Włochy, Rosja) magazynami w Polsce i w Europie oraz dostawcami

  • Planowanie i koordynowanie dostaw do centrów dystrybucyjnych naszej organizacji w kraju i za granicą

  • Współodpowiedzialność za realizację budżetu oddziału

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok pracy w międzynarodowej spedycji drogowej (FTL) na samodzielnym stanowisku

  • Dla osób z mniejszym doświadczeniem możemy zaoferować stanowisko asystenta lub rozpocząć współpracę od stażu.

  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny (codzienna praca w międzynarodowym środowisku) – min. poziom B1.

  • Dyspozycyjność i wysoka asertywność

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i komunikatywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i realne możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

  • Świadczenia dodatkowe: bezpłatna opieka medyczna, kurs języka angielskiego po okresie próbnym

  • Samodzielny zakres zadań

  • Pracę w małym zespole

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

S.T.I. Polska Sp. z o.o. ( STI Freight Management i grupa HAVI) - polski oddział międzynarodowego operatora logistycznego z siedzibą w Niemczech, obsługującego m.in. najpopularniejsze sieci restauracji fast-food, producentów i dystrybutorów żywności oraz produktów FMCG.

Przewiń do profilu firmy