Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

Agrocomplex Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 04 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie oraz budowa długoterminowych relacji z obecnymi i nowymi klientami;

  • planowanie transportu oraz spedycji na podstawie uzyskanych zleceń, przy optymalnym wykorzystaniu własnych i zewnętrznych środków transportu;

  • kontrola kosztów operacyjnych transportu i raportowanie własnych wyników;

  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość;

  • efektywna współpraca z innymi działami firmy, oraz z kierowcami;

  • przygotowanie utrzymanie płynności obiegu dokumentów związanych z transportem i spedycją (faktury, zezwolenia, dokumenty celne, CMR, itp.).

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku spedytor międzynarodowy, mile widziane w transporcie chłodniczym;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • znajomość giełd transportowych;

  • znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem drogowym również poza UE;

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa obowiązujących w transporcie, czas pracy kierowców, konwencji CMR;

  • prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • znajomość innych języków obcych.

To oferujemy

  • stabilną, pełną wyzwań pracą w rodzinnej firmie z wieloletnią tradycją

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz nowoczesne narzędzia pracy w nowym biurowcu.

  • możliwość współpracy z doświadczoną kadrą menedżerską;

  • podróże do klientów dające dużo satysfakcji z bezpośredniego kontaktu;

  • benefity pozapłacowe dostępne na co dzień;

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy oraz elastyczny czas pracy.

Firma transportowa Agrocomplex Sp. z o.o. działająca na rynku międzynarodowym w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Spedytor Międzynarodowy.

Miejsce pracy: Wyszków lub Warszawa

Przewiń do profilu firmy