Logo Pracuj.pl

Spedytor Międzynarodowy

Optima Logistics Group S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie kontrahentów z Europy Zachodniej,
  • Rozbudowywanie sieci podwykonawców,
  • Planowanie i organizacja międzynarodowych transportów samochodowych,
  • Monitoring wykonania usługi oraz dbanie o wysoką jakość i terminowość realizacji zleceń,
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej,
  • Znajomość specyfiki rynku oraz przepisów i regulacji w zakresie transportu i spedycji,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1),
  • Znajomość obsługi giełd transportowych,
  • Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne,
  • Umiejętność budowania stałych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
  • Odpowiedzialność, samodzielność i umiejętności analityczne,
  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Znajomość innego języka.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę na zasadzie B2B (w zależności od indywidualnych preferencji),
  • Dogodny dojazd do każdego z naszych oddziałów – biura zlokalizowane są w centrach miast, w pobliżu węzłów komunikacyjnych,
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja uzależniona od osiąganych wyników; premiowanie oparte na klarownych zasadach,
  • Rozbudowany back office, który odciąży Cię od czynności administracyjnych i pozwoli skupić się na sednie Twojej pracy,
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Duże możliwości rozwoju i awansu zawodowego – nasza kadra menadżerska pochodzi z awansu wewnętrznego,
  • Dla najlepszych spedytorów organizujemy wycieczki w najbardziej odległe zakątki świata.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników

Spedytor Międzynarodowy, Warszawa