Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

CLEVER LOGISTIC SP. Z O.O.

Księdza Ignacego Kłopotowskiego 22

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja przewozów drogowych oraz multimodalnych w relacji UE – kraje wschodnie

  • Rozwój współpracy z Klientami

  • Osiąganie postawionych celów w zakresie wyników finansowych

Nasze wymagania

  • Swobodnie mówisz i piszesz po rosyjsku (B2) i po polsku (B2);

  • Dobrze mówisz i piszesz po angielsku;

  • Doświadczenie w logistyce może być dodatkowym atutem;

  • Masz wykształcenie wyższe (lub ew. jesteś w trakcie studiów zaocznych);

  • Jesteś zorientowany na Klienta, umiesz nawiązywać i budować relacje z ludźmi;

  • Jesteś uczciwy, odpowiedzialny, szybki i samodzielny;

  • Masz umysł analityczny, umiesz zarządzać czasem i wyznaczać priorytety.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w zgranym zespole;

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii;

  • Możliwość szybkiego zdobycia przydatnej wiedzy praktycznej.

  • Jeżeli zależy Ci na rozwoju osobistym i zawodowym, na poczuciu bezpieczeństwa i współpracy wewnątrz firmy, zapraszamy do złożenia aplikacji

O nas

Od 2009 roku wspieramy logistycznie eksporterów oraz importerów w wymianie handlowej między Unią Europejską a krajami wschodnimi (Azja Centralna, Kaukaz, Ukraina, Mołdawia). Znamy kulturę i obyczaje byłych republik radzieckich, wszyscy mówimy w języku rosyjskim.

Pomagamy Klientowi dokonać właściwego wyboru pomiędzy transportem samochodowym, kolejowym oraz kontenerowym w zależności od wymagań co do czasu przewozu, poziomu kosztów, dokumentacji celnej oraz poziomu bezpieczeństwa dostawy.

Nasze biuro mieści się w Warszawie przy Parku Praskim niedaleko Dworca Wileńskiego.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na http://www.cleverlogistic.pl oraz na profilu firmowym na LinkedIn.