Oferta pracy

Spedytor Międzynarodowy

C.H. Robinson

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

aleja Jana Pawła II 29

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długoterminowych relacji biznesowych z podwykonawcami

  • Codzienna współpraca z przewoźnikami w zakresie realizowanych zleceń

  • Wyszukiwanie nowych przewoźników na określonym rynku

  • Kompleksowa obsługa zleceń transportowych klienta

  • Codzienna współpraca z podwykonawcami i klientami w zakresie realizowanych zleceń

  • Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy

  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności w systemie

  • Współodpowiedzialność za realizację budżetu oddziału

Nasze wymagania

  • Znasz język angielski na poziomie co najmniej B2

  • Lubisz dynamiczne środowisko pracy i codzienne wyzwania

  • Jesteś pracowitą i zmotywowaną osobą

  • Wiesz jak realizować wyznaczone cele i wyniki

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie kierunkowe (transport, logistyka)

  • Znajomość języka niemieckiego/rosyjskiego/litewskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz bonus, którego wysokość zależy od Twoich osobistych sukcesów oraz sukcesu zespołu

  • Program szkoleń wspierający wszechstronny rozwój zawodowy

  • Bezpłatną opiekę medyczną w sieci prywatnych klinik oraz system kafeteryjny

  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej, stale zmieniającej się organizacji

  • W codziennej pracy wykorzystasz znajomość języków obcych, ponieważ nasi pracownicy w biurach całej Europy komunikują się aż w 26 językach!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Why Do You Belong at C.H. Robinson?

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko Spedytor Międzynarodowy.

Twoim celem będzie rozwijanie konkurencyjnego produktu i niezawodna obsługa wyznaczonych linii transportowych w oparciu o portfolio aktualnych także nowych przewoźników oraz klientów i ich potrzeb.

Dołącz do szybko rosnącej i dynamicznej firmy z branży łańcucha dostaw. Pracuj z jedną z najlepszych na świecie platform, która usprawnia międzynarodową wymianę handlową. W tej pracy każda podejmowana decyzja odgrywa ważną rolę, wpływając na przepływ towarów na całym świecie.

C.H. Robinson to globalna firma z listy Fortune 500, która ceni sobie pracę zespołową, inicjatywę oraz odpowiedzialność.

Przewiń do profilu firmy