Oferta pracy

Spedytor międzynarodowy

OMEGA PILZNO

Kazimierza Gierdziejewskiego 7

Ursus

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zleceń spedycyjnych

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z przewoźnikami

  • Negocjowanie stawek

  • Obsługa giełd transportowych oraz firmowego systemu transportowego

  • Realizacja celów działu

  • Weryfikacja dokumentów przewozowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku spedytora lub świadomy wybór pracy w spedycji jako sposobu rozwijania pasji związanych z transportem

  • znajomość giełd transportowych, czasu pracy kierowców

  • znajomość pakietu Office (Word, Excel)

  • umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność, determinacja

  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych firm transportowych z 30-letnią tradycją

  • Stabilność zatrudnienia (umowa o prace + system premiowania)

  • Przygotowany specjalnie dla Ciebie program wdrożeniowy, który pomoże Ci odnaleźć się na nowym stanowisku

  • Na każdym etapie rozwoju wsparcie merytoryczne i udział w szkoleniach podnoszących kompetencje

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju w wybranym dla Ciebie kierunku

  • Możliwość udziału w szeregu inicjatyw firmowych, takich jak imprezy i eventy dla pracowników

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz Karty Multisport dla pracowników

  • Dobrą kawę:)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Proponujemy Ci pracę w jednej z największych firm transportowych w Polsce posiadającej 30-letnią tradycję.

Rozpoczynając pracę z Omega Pilzno dołączysz do świetnego teamu, z którym przeżyjesz niezapomniane chwile. U nas przede wszystkim stawiamy na pracę zespołową.

Zapraszamy do nas. Odkryj swoje możliwości rozwoju kariery.

Co nas wyróżnia?

Działamy zgodnie z naszymi wartościami

Pracujemy z pasją, którą zauważysz na starcie

Stawiamy na współpracę i uczymy się od siebie nawzajem

Traktujemy innych tak, jak sami chcemy być traktowani

Przewiń do profilu firmy