Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

K&B TRANS sp. z o.o.O firmie

3 30010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Fosa 31
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

K&B TRANS sp. z o.o.

Fosa 31

Warszawa

Firma K&B TRANS - spedycja międzynarodowa, której szukasz. Stawiamy sobie ambitne cele, dlatego jesteśmy silnym i pewnym partnerem biznesowym o ugruntowanej pozycji na rynku. Nieustannie się rozwijamy a więc potrzebujemy nowych pracowników.

Zadania naszego pracownika:

  • pozyskiwanie nowych zleceń transportowych i klientów;
  • organizacja transportów samochodowych całopojazdowych oraz częściowych;
  • nadzorowanie procesu transportu;
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku Spedytora Międzynarodowego;
  • umiejętności pozyskiwania klientów i zleceń transportowych.
  • umiejętności budowania i utrzymania długotrwałych relacji z klientami jak i z przewoźnikami;
  • podstawowej znajomości języków obcych;
  • umiejętności współdziałania w zespole.

Jeżeli chcesz:

  • rozwinąć swoje umiejętności w branży transportowej;
  • pracować w rodzinnej atmosferze;
  • zarabiać tyle aby czuć się komfortowo;
  • przebywać w młodym zespole;

Jesteś gotowy na nowy, ekscytujący etap w swoim życiu?

W takim razie koniecznie musisz zgłosić się do nas!

Ogłoszenie archiwalne