Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Abakus Logistics Sp. z o.o.

    Jesteśmy nowym, drogowym oddziałem spółki od 25 lat zajmującej się transportem morskim. Specjalizujemy się w krajowym i międzynarodowym drogowym przewozie rzeczy – świadczymy usługi obejmujące profesjonalną i kompleksową obsługę spedycyjno-transportową w Polsce i poza jej granicami. Oferujemy także pomoc i doradztwo spedycyjne oraz prawne w kwestiach związanych z transportem i szeroko pojętą logistyką. Grupa Abakus buduje swoją markę na wieloletnim zaufaniu klientów, którzy mogą liczyć na profesjonalną i szybką pomoc w zakresie transportu, spedycji i logistyki.

    Nasz młody i dynamiczny zespół obejmuje osoby z wykształceniem prawniczym i ekonomicznym. Naszą działalność charakteryzuje wysoka jakość świadczonych usług oraz zaangażowanie. Cały czas próbujemy szukać nowych rozwiązań na dynamicznym rynku transportowym.

    Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów, partnerów i wszystkich osób zainteresowanych współpracą
    – na nas możesz liczyć!

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Praca pod nadzorem Managera działu spedycji
    • Organizacja transportów ciężarowych częściowych oraz całopojazdowych
    • Planowanie tras, ustalanie warunków transportu, dobór odpowiednich środków transportu, koordynacja pracy przewoźników i kierowców oraz koordynacja procesów transportowych
    • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych
    • Zapewnienie wysokiej jakości usług naszym Kontrahentom
    • Prowadzenie pełnej dokumentacji transportowej dla pozyskanych zleceń;

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (minimum B1)
    • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań
    • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
    • Umiejętność radzenia sobie ze stresem
    • Minimum roczne doświadczenie w spedycji
    • Znajomość giełd transportowych
    • Asertywność, umiejętność negocjowania
    • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

    Dodatkowe atuty kandydata:

    • Znajomość innego niż angielski języka obcego (przede wszystkim francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i innych języków europejskich)
    • Podjęte/ukończone studia kierunkowe w transporcie
    • Obsługa programów transportowych (np. spedtrans, interlan speed)
    • Własna inicjatywa
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym i młodym zespole
    • Możliwość szybkiego awansu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie podstawa plus prowizja
    • Dużą samodzielność podczas wykonywania swojej pracy oraz w planowaniu swojej kariery
    • Możliwość rozwoju oraz jasna ścieżka kariery w ciekawym, pełnym wyzwań rynku transportowym
    • Elastyczne warunki pracy
    • Dostęp do zasobów firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Abakus Logistics sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie".