Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor międzynarodowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Eltrans swoją działalność rozpoczęła 15 lat temu. W 2004 powstał pomysł na inwestycję transportową, zrealizowany poprzez zakup pierwszego ciągnika siodłowego. Łącząc zaangażowanie, pasję, miłość do transportu i wytrwałość w dążeniu do celu w przeciągu 15 lat nasza flota rozwinęła się do kilkudziesięciu ciągników siodłowych i naczep typu chłodnia i plandeka.

    Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, dlatego do dyspozycji klienta oddajemy cały nasz zespół gwarantujący sprawność w działaniu, oraz co najważniejsze dostarczenie rozwiązania.

    Firmie Eltrans w szybkim czasie udało się zdobyć uznanie nie tylko na rynku polskim, ale także zagranicznym, dlatego zdecydowanie optymalizujemy procedury logistyczne, dbamy o profesjonalizm i indywidualne podejście, jest to coś, co wyróżnia nas w branży transportowej.

    Podążając śladem wyżej wymienionego wyróżnienia przygotowujemy nasze auta ze szczególną dbałością, tak aby na drogach każdej strony świata były w doskonałym stanie technicznym oraz wizualnym, rozpoznawalne i identyfikowane z naszą firmą – dzieje się to poprzez m.in. umieszczenie logo firmy na ciągnikach i naczepach

    SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

    Miejsce pracy: Warszawa
    Centrum, blisko metra

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielna organizacja transportów głównie w kontrolowanej temperaturze
    • Monitorowanie i kontrolowanie zleceń transportowych
    • Optymalizacja kosztów transportowych
    • Rozbudowa portfela klientów, przewoźników oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi
    • kompleksowa obsługa klientów
    • Rozbudowa własnego działu spedycji specjalizacja chłodnia

    Wymagania

    • Mile widziane doświadczenie zawodowe
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość innych języków
    • Kreatywność
    • Dobra organizacja pracy
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
    • Odpowiedzialność

    Oferujemy

    • Możliwość stworzenia oraz rozbudowy własnego działu
    • Stabilną i solidną pracę
    • Stałe zatrudnienie (Umowa o pracę)
    • Pracę w młodym ambitnym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia wynikowa)
    • Rozwój zawodowy
    • Przyjazne środowisko pracy
    • Ergonomie pracy na każdym stanowisku
    • Dodatkowe szkolenia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez  firmę Eltrans z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Eltrans z siedzibą w Warszawie przy ul. towarowej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.