Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 15.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z prężnym rozwojem firmy, której główna siedziba znajduje się w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowisko Spedytor Międzynarodowy do naszych nowych oddziałów.

    Możliwość pracy w Polsce lub w Niemczech oraz w systemie home office.

    Stawiamy na ludzi kreatywnych oraz doświadczonych którzy wspólnie z nami chcą się rozwijać.

    Opis stanowiska:
    • Organizowanie obsługi logistycznej i spedycyjnej obecnych klientów i realizacja zleceń transportowych;
    • Organizacja współpracy z przewoźnikami, budowanie długotrwałych relacji i pozyskiwanie do współpracy nowych partnerów;
    • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług;
    • Utrzymywanie długotrwałej współpracy z klientem polskim oraz zagranicznym, a także pozyskiwanie nowych zleceń;
    Wymagania:
    • Doświadczenie w pracy w firmie transportowo-spedycyjnej;
    • Własna baza klientów ;
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego;
    • Umiejętność pracy w grupie;
    • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie;
    • Kreatywność;
    • Otwartość na nowe pomysły;
    Oferujemy:
    • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie;
    • Umowę na pełen etat w Polsce lub w Niemczech oraz  umowa kontraktowa;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Dodatkowa premia do 40 procent od wyniku sprzedaży;
    • Możliwość wszechstronnego rozwoju;
    • Przyjazną atmosferę w pracy;
    • Nowoczesne standardy pracy;
    • Elastyczne godziny pracy;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wysyłając CV i list motywacyjny, prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)."

    Cel przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji prawoników.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.