Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

Grupa INDEKA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przekazywanie zleceń transportowych podwykonawcom.

  • Przekazywanie dyspozycji przydzielonym pojazdom.

  • Kontrola poprawności dokumentów przewozowych oraz faktur od przewoźników i przekazywanie ich do płatnościach.

  • Rozwijanie współpracy ze zleceniodawcami, podwykonawcami, partnerami w rejonie działania biura.

  • Praca w systemach informatycznych (TMS/ FMS i dbanie o poprawność danych)

  • Współpraca z oddziałami Indeka na terenie Europy i centralą w Słupsku.

  • Realizacja założeń budżetowych i jakościowych.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w obsłudze zleceń spedycyjnych na podobnym stanowisku - rozważymy także kandydatury osób bez doświadczenia.

  • Dobrze znasz j. angielski i/ lub niemiecki (B1/B2) (konieczne).

  • Umiesz, a nawet lubisz analizować i rozwiązywać problemy.

  • Potrafisz pracować w dynamicznym otoczeniu.

  • Cechuje Cię nastawienie na osiąganie wyników i ciągły rozwój.

  • Jesteś zainteresowany zapewnieniem doskonałej obsługi naszym klientom.

  • Potrafisz efektywnie współpracować z innymi.

  • Słysząc określenie „gracz zespołowy” myślisz o sobie a otwartość i elastyczność to Twoja natura.

  • Chcesz mieć realny wpływ na tworzenie sukcesu firmy.

Mile widziane

  • Znajomość innego języka.

  • Znajomość rynku przewozu ładunków kubaturowych.

  • Praktyczna znajomość giełd transportowych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B jak wolisz

  • Praca w zgranym zespole i bardzo przyjemniej atmosferze

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość stałego rozwoju i jasna ścieżka kariery

  • Indywidualne podejście do każdego pracownika

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nowoczesne, dobrze skomunikowane biura

Dodatkowe informacje

Nie oczekujemy w przeciwieństwie do większości firm w branży ludzi z własnymi ładunkami i płacącymi klientami. Dostaniesz od nas ładunki, a nie tylko laptopa i biurko aby realizować marże. Jesteśmy idealnym płatnikiem dla przewoźników co potwierdza nasz niski numer na giełdach i opinie. Pracując z nami oferujesz przewoźnikom NADWYŻKI ładunków, które sami wozimy.

Grupa INDEKA jest istniejącym od 1990 r. operatorem logistycznym zatrudniającym ponad 400 osób oraz dysponującym flotą 250 własnych zestawów transportowych oraz nowoczesnymi magazynami klasy A o powierzchni ponad blisko 40.000 m2. Współpracujemy również z kilkudziesięcioma przewoźnikami- podwykonawcami. Obsługujemy wiodących producentów z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, automotive oraz opakowań. Świadczymy usługi transportu drogowego na terenie całej Europy. Działamy za pośrednictwem naszych biur w Polsce, Holandii i Hiszpanii. Planowanie procesów logistycznych umożliwiają nam nowoczesne systemy informatyczne, ale przewagę konkurencyjną klientów w logistyce budujemy głównie dzięki naszemu zespołowi, który obsługuje cały ten proces, zarówno poprzez planowanie, organizację, jak i realizację usług.

Przewiń do profilu firmy