Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

FF Fracht Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne planowanie i realizowanie krajowych, oraz międzynarodowych zleceń spedycyjnych zgodnie z procedurami firmy,

  • Przygotowywanie kwotacji oraz ofert dla klientów, i handlowców,

  • Dbanie o prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów przewozowych,

  • Budowanie długotrwałych relacji i podtrzymywanie kontaktów z klientami oraz podwykonawcami (w tym pozyskiwanie nowych kontrahentów i zleceń spedycyjnych),

  • Współpraca z działem handlowym oraz zespołem spedytorów,

  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych,

  • Rozwój działalności spedycyjnej poprzez dbanie o wysoką jakość usług oraz budowanie pozytywnego wizerunku FF Fracht Sp. Z o.o.

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora w firmie logistycznej oraz w planowaniu transportu na terenie Polski, oraz Unii Europejskiej,

  • Doświadczenie w prowadzeniu aut przewoźników lub podwykonawców,

  • Co najmniej średnie wykształcenie,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego, będzie dodatkowym atutem),

  • Dobra organizacja własnej pracy oraz wysoki poziom zdolności analitycznych,

  • Aktywność i odpowiedzialne podejście do postawionych zadań,

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MC Excel oraz MC Word).

To oferujemy

  • Stabilną, długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę (zależy nam na pracownikach, którzy zostaną z nami na dłużej),

  • Stałe, rynkowe wynagrodzenie składające się z: podstawy oraz transparentnego systemu premiowego,

  • Realną możliwość zdobycia różnorodnego doświadczenia (Przewiezienie 6 tonowej żywej instalacji artystyczno-przyrodniczej z Danii do Polski i z powrotem? Zrobiliśmy to! Transport dwunastometrowych żywych drzew do Wielkiej Brytanii? Zrobiliśmy to! Przewiezienie maszyny ważącej tyle co 2,5 słonia? To też zrobiliśmy! I wiele innych… A kolejne transportowe wyzwanie może być Twoim wyzwaniem!)

  • Doskonalenie wiedzy i kompetencji oraz rozszerzenie kwalifikacji zawodowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy (dobrej jakości telefon oraz komputer – żeby pracowało Ci się komfortowo i efektywnie),

  • Cały pakiet benefitów do Twojej dyspozycji (karnety sportowe, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, dodatek do wakacji i świąt),

  • Partnerskie relacje, przyjazną atmosferę i najlepsze imprezy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie do świąt

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV klikając w przycisk aplikowania lub wyślij link do swojego profilu na LinkedIn.

Jeśli Twoja kandydatura wpisze się w nasze oczekiwania:

1. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, oraz oczekiwaniach.

2. Spotkamy się na w naszym biurze na rozmowie rekrutacyjnej.

Do zobaczenia! 😊

FF Fracht to renomowana firma z branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej. Nasz zespół składa się z ciekawych, kreatywnych ludzi, pełnych pasji, uzupełniających się wzajemnie wiedzą i doświadczeniem.na Jeśli to czytasz to być może rozważysz dołączenie do naszej drużyny… Daj nam chwilę, przeczytaj ogłoszenie - przekonamy Cię, że warto. Czas ruszyć w drogę! Zaplanowaliśmy dla Ciebie trasę pełną zawodowych wyzwań, a na planowaniu drogi znamy się jak nikt inny! Wozimy towary od 1992. Zaczęliśmy we Wrocławiu i Ostrowi Mazowieckiej – dziś mamy sieć oddziałów, zbudowaliśmy nowoczesną flotę, wypracowaliśmy zaawansowane systemy logistyczne i komunikacyjne. Spotkasz nas na drogach całej Europy. Nasze motto brzmi: „WE TRANSPORT & CARE”. Troszczymy się o klienta, dbamy o przewożony towar, opiekujemy się naszymi pracownikami.

Przewiń do profilu firmy