Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

LEVEL24 sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

3 00010 000 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z dynamicznym rozwojem firma Level 24 Sp. z o. o. Sp. K. poszukuje osób do pracy w swoich biurach oraz pracowników zdalnych na stanowisko:

Miejsce pracy : Warszawa, Wrocław, Poznań, Świdnica, Kraków, Katowice.

Zadania:

  • skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami i przewoźnikami,
  • przygotowywanie ofert, kalkulowanie cen krótko i długoterminowych,
  • wystawianie zleceń, nadzór nad realizacją zleceń,
  • kształtowanie właściwego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie w branży TSL,
  • mile widziany portfel klientów,
  • obsługa komputera w zakresie MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w pracę.

Oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie + atrakcyjny system premiowy,
  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, tel. komórkowy),
  • zwrot kosztów za dojazdy.

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w temacie "Spedytor Level24". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Level 24 Sp. z o. o. Sp. K. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Podstawa prawna: art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – dalej RODO (GDPR)"

ZAPRASZAMY!

Ogłoszenie archiwalne