Spedytor Międzynarodowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    To spedycja, która łączy w sobie doświadczenie, entuzjazm, wiedzę i kompetencję. Jesteśmy polską firmą, która posiada duże doświadczenie w swojej dziedzinie. Zapraszamy na naszą stronę www.visline.pl

    W związku z naszym rozwojem szukamy pracowników na stanowisko:

    Wrocław

    Zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów,
    • Bieżąca obsługa zleceniodawców w zakresie usług transportu międzynarodowego,
    • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami w zakresie pozyskiwania podwykonawców oraz negocjowania stawek transportowych,
    • Monitoring obsługiwanych zleceń,
    • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług,
    • Nadzór nad rentownością zleceń transportowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora – minimum 2 lata,
    • Wymagana znajomość języka angielskiego, mile widziane inne języki,
    • Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego portfela zleceniodawców.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń + Premia uzależniona od wyników,
    • Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy,
    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
    • Świadczenia pozapłacowe (wczasy pod gruszą, karta Multisport, usługi medyczne Enel-Med).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
     za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Visline Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Visline Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.