Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy z j. angielskim

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż usług spedycyjnych
    • Spotkania biznesowe z kontrahentami
    • Wypełnianie planu marketingowego, dbanie o poprawność, jakość i terminowość zleceń

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • MS Office – stopień zaawansowany
    • Pascom – stopień podstawowy
    • Doświadczenie zawodowe i własna baza

    Dodatkowe umiejętności:

    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Znajomość rynku
    • Samodzielność
    • Kreatywność

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie będzie ustalone indywidualnie na rozmowie
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Praca 8:00-16:00 w dni robocze
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    lub bezpośrednio na adres mailowy: [email protected] tel. 609 696 934

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.