Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor międzynarodowy

  • Zabrze, śląskie
  • Specjalista
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

    Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze

    Opis stanowiska:

    • planowanie transportów międzynarodowych
    • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami i firmami spedycyjnymi/transportowymi
    • obróbka dokumentacji przewozowej
    • kontakt z kierowcami

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość giełd transportowych
    • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych.