Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

Targo Polska sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie partnerskich relacji i pozyskiwanie do współpracy nowych partnerów biznesowych [zleceniodawców i przewoźników]

  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi logistycznej oraz realizacja zleceń transportowych

  • aktywne poszukiwanie zleceń na giełdach transportowych

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy Targo Polska

Nasze wymagania

  • doświadczenie (wymagane min. 1 rok)

  • umiejętności negocjacyjne

  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

  • umiejętność analizy sytuacji i działania pod presją czasu

To oferujemy

  • nieograniczone możliwości zarobku uzależnione od osiągniętej marży – jedna prosta zasada – szczegóły w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej

  • jasne i przejrzyste zasady – bieżący poziom marż widoczny w panelu logowań

  • możliwość rozwoju i awansu

  • możliwość zbudowania swojego zespołu

  • elastyczna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub umowa B2B

  • elastyczny czas pracy – to Ty decydujesz ile pracujesz

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity pozapłacowe? To też Twoje pieniądze i Ty decydujesz na co je przeznaczysz.

Posiadasz doświadczenie (wymagane min. 1 rok) w branży spedycyjnej, jesteś wybitny/a i osiągasz ponadprzeciętne wyniki. Dołącz do nas i stwórz z nami zespół, który będzie osiągał świetne wyniki.

Jeśli uważasz, że to stanowisko jest dla Ciebie, prześlij nam swoje CV.