Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy

Lakmex Sp. z o.o.O firmie

  • Lubelska 14, Zakręt (pow. otwocki)
    Zakręt (pow. otwocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lakmex Sp. z o.o.

Lubelska 14

Zakręt (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów i podwykonawców

  • budowanie dobrych relacji z klientami i kompleksowa obsługa klientów

  • przygotowywanie ofert

  • negocjowanie warunków i cen

  • organizowanie całego cyklu usługi spedycyjno-przewozowej i jej nadzór

  • nadzór nad dokumentami przewozowymi

  • aktywny udział w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych oraz likwidacji szkód

Nasze wymagania

  • doświadczenie związane ze spedycją krajową i międzynarodową w transporcie drogowym chłodniczym

  • znajomość rynku spedycyjno-transportowego, szczególnie w przewozach na wschód (Rosja, Ukraina)

  • znajomość regulacji prawnych dotyczących czasu pracy kierowców oraz spedycji i transportu drogowego

  • doświadczenie w zarządzaniu ładunkami własnego taboru

  • znajomość języka rosyjskiego

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość j. niemieckiego lub francuskiego

  • swoja baza klientów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ustalonych standardach

  • autonomię i swobodę działania w zakresie powierzonych zadań

  • wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami pracownika oraz zajmowanym stanowiskiem

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego gwarantującego bezpieczeństwo oraz wypłatę świadczeń w różnych sytuacjach życiowych

  • pracę w zgranym zespole doświadczonych fachowców i specjalistów z branży transportowej

  • możliwość pozyskania karty Multisport

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Firma transportowa z długoletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko Spedytor międzynarodowy.

Firma zajmuje się międzynarodowym całopojazdowym transportem chłodniczym na terenie Unii Europejskiej, Białorusi, Rosji, Ukrainy głównie w oparciu o własny tabor najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy