Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy ze znajomością jęz. rosyjskiego

TIMTRANS sp. z o.o.

3 50015 000 brutto / mies.
  • Jaspisowa 6, Wesoła, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Jaspisowa 6

Wesoła

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie nowych ładunków

  • aktywne pozyskiwanie klientów krajowych oraz zagranicznych

  • utrzymywanie i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami oraz budowanie trwałych relacji

  • zapewnienie klientom profesjonalnych konsultacji w zakresie usług przewozowych

  • negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu

  • troska o wysoki standard realizowanych usług przewozowych

Nasze wymagania

  • co najmniej rocznego doświadczenia w spedycji międzynarodowej, w szczególności w transporcie FTL

  • praktyczna znajomość rynku przewoźników i zleceniodawców

  • Znajomość procesów operacyjnych oraz dokumentacji transportowej

  • bardzo dobra znajomość branży TSL

  • znajomość giełd transportowych krajowych oraz zagranicznych,

  • znajomość języka polskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie, warunek konieczny (mile widziana znajomość języka angielskiego)

  • samodzielność oraz umiejętność pracy w warunkach presji czasu

  • umiejętność prowadzenia negocjacji

  • kreatywność, przedsiębiorczość, samodzielność w działaniu

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • przejrzysty system premiowy dostosowany do wykonywanej pracy

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi video komunikacji

  • pracę w biurze

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne zarobki i bogaty system premiowy

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

TIMTRANS sp. z o.o. firma świadcząca pełen wachlarz usług z zakresu transportu samochodowego towarów oraz spedycji krajowej i międzynarodowej. Wierzymy, że fundament firmy tworzą profesjonalni, otwarci na nowe i dbający o swój rozwój zawodowy Pracownicy.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Spedytora Międzynarodowego