Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

VAN CARGO S.A.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja transportu

  • optymalizacja kosztów transportowych

  • nawiązywanie współpracy z klientami i przewoźnikami

  • nadzór nad obiegiem dokumentów przewozowych

Nasze wymagania

  • masz minimum 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znasz rynek klientów i przewoźników

  • wykazujesz się zaangażowaniem i inicjatywą

  • masz nastawienie na pracę zespołową

  • posiadasz wyższe wykształcenie (niekoniecznie kierunkowe)

  • znasz język angielski na poziomie min. B2 , znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu

  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i ciekawy system motywacyjny

  • przejrzyste systemy : organizacyjny, informatyczny

  • realny wpływ na tworzenie i rozwój firmy

  • pakiet wyjątkowych benefitów

  • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnie doświadczenie w branży logistycznej z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników

VAN CARGO S.A.

VAN cargo S.A. oferuje usługi spedycji międzynarodowej. Jest jednym z podmiotów grupy VAN specjalizującej się w branży TSL. Jako grupa obecnie zatrudniamy ponad 700 pracowników w 40 oddziałach w Europie, z czego 35 na terenie Polski. Działamy w oparciu o własny, przyjazny system funkcjonowania tak, aby zapewnić pracownikom rozwój, satysfakcję i dobrą atmosferę.

Przewiń do profilu firmy